O nás

O nás

SUSS Consulting s.r.o. působí na trhu od roku 1997 a je zkušenou poradenskou organizací, která nabízí široké spektrum služeb pro své zákazníky. Hlavní činnost firmy představuje implementace systémů kvality a možná příprava klientů k certifikaci dle mezinárodních norem. Zabýváme se také mapováním procesů a následnou – procesní analýzou, za účelem zjednodušení procesů, snížení nákladů a zvýšení efektivnosti ve firmách. Naši konzultanti čerpají své zkušenosti i v zahraniční, kde poskytujeme všechny své služby (Rusko, Rakousko, Turecko, Slovensko, Velká Británie, Německo, Polsko, Chorvatsko, Slovinsko, Ukrajina a Čína).
Dále našim klientům poskytujeme poradenství, školení a zastřešení pro oblast BOZP, PO a EMS. Pro tyto služby vlastníme oprávnění (OOZ).

Poslání

Poslání společnosti SUSS Consulting nejlépe vystihuje naše motto: „Povedeme Vaše kroky k úspěšné budoucnosti“ Rozhodli jsme se podnikat v oblasti, která přispívá k obecnému prospěchu českých i zahraničních firem a pomáhá jim, stát se úspěšnějšími a bezvadně fungujícími organizacemi, které obstojí na všech trzích.

Podnikové cíle

Naše historie

1997

Založeno

Založena společnost SUSS Consulting s.r.o. jejím hlavním posláním být zkušenou poradenskou organizací, která nabízí široké spektrum služeb pro své zákazníky

  SUSS Consulting s.r.o. působí na trhu od roku 1997 a je zkušenou poradenskou organizací, která nabízí široké spektrum služeb pro své zákazníky. Hlavní činnost firmy představuje implementace systémů kvality a možná příprava klientů k certifikaci dle mezinárodních norem. Zabýváme se také mapováním procesů a následnou – procesní analýzou, za účelem zjednodušení procesů, snížení nákladů a zvýšení efektivnosti ve firmách.

  Sídlo společnosti

  Vinohradská 939/39
  120 00 Praha 2 – Královské Vinohrady

  Telefon

  tel.: +420 241 411 300
  fax: +420 241 410 678

  EMAIL

  suss@suss.cz

  IČ: 251 33 781
  DIČ: CZ251 33 781

  SC je registrována u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 52502.