+420 241411300 suss@suss.cz

O nás

SUSS Consulting s.r.o. působí na trhu od roku 1997 a je zkušenou poradenskou organizací, která nabízí široké spektrum služeb pro své zákazníky. Hlavní činnost firmy představuje implementace systémů kvality a možná příprava klientů k certifikaci dle mezinárodních norem. Zabýváme se také mapováním procesů a následnou – procesní analýzou, za účelem zjednodušení procesů, snížení nákladů a zvýšení efektivnosti ve firmách. Naši konzultanti čerpají své zkušenosti i v zahraniční, kde poskytujeme všechny své služby (Rusko, Rakousko, Turecko, Slovensko, Velká Británie, Německo, Polsko, Chorvatsko, Slovinsko, Ukrajina a Čína).

Dále našim klientům poskytujeme poradenství, školení a zastřešení pro oblast BOZP, PO a EMS. Pro tyto služby vlastníme oprávnění (OOZ).

Poslání

Poslání společnosti SUSS Consulting nejlépe vystihuje naše motto: „Povedeme Vaše kroky k úspěšné budoucnosti

Rozhodli jsme se podnikat v oblasti, která přispívá k obecnému prospěchu českých i zahraničních firem a pomáhá jim, stát se úspěšnějšími a bezvadně fungujícími organizacemi, které obstojí na všech trzích.

Podnikové cíle

  • Spokojenost našich zákazníků
  • Komplexní, rychlá a kvalitní příprava našich zákazníků k certifikaci dle mezinárodních norem
  • Vytvoření dokonalých informačních systémů dle přání našich klientů
  • Takové právní poradenství, které dovede naše klienty k úspěchu
  • Zajištění informovanosti a přehledu české veřejnosti o aktualitách a přínosech mezinárodních norem prostřednictvím našich seminářů a konferencí
  • Informovat a zdárně pomoci firmám k získání dotací a státních příspěvků na zavedené systémy kvality

 

Firma SUSS Consulting s.r.o., prošla recertifikací a systém řízení splňuje požadavky ISO 9 001 a ISO 27 001.