Kariéra

V současné době obsazujeme tyto pozice:

Obchodní manažer

KariéraPožadovány jazykové znalosti: angličtina, čeština
Požadovány pracovní zkušenosti: 2-5 let

Popis pozice:

  • aktivní vyhledávání zákazníků
  • samostatné vedení obchodních jednání
  • uzavírání obchodních smluv
  • poprodejní péče o klienty

Požadavky:

  • středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • obchodní dovednosti na vysoké úrovni
  • zodpovědnost a loajalita
  • samostatnost
  • serióznost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pokročilá znalost AJ

Nabízíme:

  • zajímavé pracovní ohodnocení
  • firemní benefity (auto, PC, kurzy...)
  • mladý pracovní tým
  • zajímavou pracovní náplň

Místo výkonu práce: PRAHA, PLZEŇ

Konzultant norem ISO

  • poradenství v oblasti systému řízení ISO (9001, 14001, 18001)
  • vedení projektových týmů
  • odpovědnost za přípravu klienta k certifikaci dle vybrané normy, včetně potřebné dokumentace, zpracování reportů
  • realizace interních auditů a údržba systémů u svěřených klientů
  • příprava podkladů a školení u klientů

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti ISO norem
  • legislativní přehled, základy obchodního a pracovního práva
  • organizační a komunikační schopnosti, prezentační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, flexibilita, etika poradenství
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost anglického jazyka (slovem i písmem) a základy 1 dalšího světového jazyka výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost rozvoje a profesionálního růstu
  • školení Interního auditora pro mezinárodní normy
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • práce v přátelském kolektivu, příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce: PRAHA, ČR

V případě Vašho zájmu nám zašlete motivační dopis a Váš životopis na mail info@suss.cz